Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

100 tyś. drzew na 100-lecie niepodległości Polski 1918-2018 

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-04
A A AWydrukDrukuj  
 
O G Ł O S Z E N I E o akcji ?100 tyś. drzew na 100-lecie niepodległości Polski 1918 – 2018?        Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów informuje, że w dniu 8 września 2018 roku realizowana będzie akcja „100 tyś. drzew na 100-lecie niepodległości Polski 1918 – 2018”, która polegać będzie na przekazywaniu mieszkańcom gminy sadzonek drzew w zamian za określoną ilość odpadów komunalnych tzw. surowców wtórnych.        Gmina Pińczów otrzymała do rozdysponowania 100 szt. sadzonek drzew z zakrytym korzeniem (w pojemnikach).        Patronat honorowy nad realizacją zadania objął Pan Mateusz Morawiecki Prezes Rady Ministrów, a drzewka przekazane zostaną przez Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.        Zapraszam wszystkich mieszkańców do udziału w przedsięwzięciu, które będzie miało miejsce na terenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Pińczowie przy ul. Słabskiej 13 (baza PGKiM) w godzinach 8:00 do 15:00. Warunki nieodpłatnego otrzymania drzewka określa Regulamin akcji. Regulamin akcji Artykuł 100 tyś. drzew na 100-lecie niepodległości Polski 1918-2018  pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49770
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola