Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bajka dla wnuczka

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
O tym, że czytanie bajek dzieciom to wielki skarb wiedzą wszyscy. Wybór bajek i opowiadań jest olbrzymi. Nic nie zastąpi jednak historii improwizowanych przez najbliższe nam osoby. Konkurs literacki „Bajka dla wnuczka” ma zachęcić dziadków i babcie do spisania swoich niesamowitych historii, a my – wspólnie z najmłodszymi – najlepsze z nich nagrodzimy. Konkurs „Bajka dla wnuczka” adresowany jest do mieszkańców miasta i gminy Pińczów powyżej 50 roku życia. Warunkiem uczestnictwa jest napisanie bajki – prozą lub wierszem – i dostarczenie jej do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury do końca września 2018. Wydruk komputerowy nie może przekraczać 6 stron A4, czcionka Times New Roman, rozmiar 12. Niech poniesie Was wyobraźnia… Regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową znajdziecie na stronie www.psck.pl w zakładce konkursy. Wyboru najlepszych bajek dokonają najmłodsi podczas międzypokoleniowego wieczorku  literackiego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Autorzy 3 najlepszych bajek otrzymają nagrody rzeczowe. Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Edukacja bez barier” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Artykuł Bajka dla wnuczka pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49262
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola