Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czas na Kurację z Teatrem Ciut Frapującym

Data publikacji: 2018-09-28, Data modyfikacji: 2018-09-30
A A AWydrukDrukuj  
 
„Kuracja” – sztuka na podstawie powieści Jacka Głębskiego już w październiku na deskach PSCK. „To żywo pokazany świat domu wariatów, nieco absurdalny, ale prawdziwy.” – zapowiada Wojciech Jurewicz – reżyser spektaklu. Premiera odbędzie się 13 października o godzinie 19:00 w sali widowiskowej PSCK (wyłącznie na zaproszenia). Kolejne przedstawienia to 14, 19, 20 i 21 października również o 19:00. Bilety w cenie 13 zł już do nabycia w sekretariacie PSCK. W imieniu Tcf Teatr Ciut Frapujący serdecznie zapraszamy. Artykuł Czas na Kurację z Teatrem Ciut Frapującym pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50347
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola