Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czwarta edycja głośnego czytania wierszy patriotycznych

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-09
A A AWydrukDrukuj  
 
W środę, 7 listopada, odbyła się czwarta edycja głośnego czytania wierszy patriotycznych przedszkolakom oraz rozmowa o ojczyźnie, godle, hymnie i fladze państwowej. Dyrektor pińczowskiej Biblioteki Publicznej, Jolanta Opoka oraz bibliotekarka Oddziału dla Dzieci, Grażyna Zuchowicz odwiedziły klasę 0 „b” przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Pińczowie. Wychowawczynią klasy jest pani Agnieszka Mitręga. Dzieci z uwagą wysłuchały wierszy o Polsce, czytanych przez panią dyrektor. Następnie wzięły udział w rozmowie o naszej Ojczyźnie oraz o symbolach narodowych, takich jak flaga, hymn i godło państwa. Same też chwaliły się swoją wiedzą na te tematy.   Artykuł Czwarta edycja głośnego czytania wierszy patriotycznych pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51697
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola