Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dobra passa strzelców z KPP 

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 30.09.2018 odbyły się kolejne zawody strzeleckie organizowane przez ZP LOK w Pińczowie. Tym razem zawody rozgrywane były o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Przy ładnej pogodzie rywalizowało 32 strzelców. I znów najlepsi okazali się strzelcy reprezentujący KPP w Pińczowie uzyskując wynik 258 pkt. Wśród kobiet zwyciężyła Agnieszka Kawka z wynikiem 69 pkt, a wśród mężczyzn  Krzysztof Bębenek z wynikiem 76 pkt. Nagrody, dyplomy oraz puchar zwycięzcom wręczył burmistrz Włodzimierz Badurak. ZP LOK Pińczów serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do korzystania ze strzelnicy neumatycznej /Pływalnia Delfinek/ w poniedziałki i środy w godzinach od17 do 19 i podnoszenia swoich umiejętności zważywszy na fakt, że w listopadzie rozpoczynamy rywalizację w ramach Powiatowej Ligi Strzeleckiej. Artykuł Dobra passa strzelców z KPP  pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50456
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola