Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gminny Dzień Seniora 

Data publikacji: 2018-11-22, Data modyfikacji: 2018-11-24
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorek 20 listopada w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbyły się uroczystości z okazji Gminnego Dnia Seniora. Na samym początku przed licznie zgromadzoną publicznością w sali kinowej Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak złożył wszystkim seniorom najlepsze życzenia, składając na ręce Przewodniczącego Rady Seniorów Józefa Zagórskiego list gratulacyjny, a wice Przewodniczącej Marii Kulik bukiet kwiatów. Po zajęciu miejsc na widowni wszyscy zebrani wspólnie obejrzeli sztukę przygotowaną przez Teatr Ciut Frapujący pod tytułem „Kuracja”. Po zakończeniu spektaklu na wszystkich czekał drobny poczęstunek oraz występy młodych artystów: Zuzanny Omasty, która zaprezentowała swoje umiejętności wokalne oraz Bartłomieja Wardy grającego na gitarze i również utalentowanego wokalnie. Przybyli goście zrzeszeni w różnych organizacjach senioralnych działających na terenie naszego miasta i nie tylko opuszczali Belweder z uśmiechem na ustach po miło spędzonym wieczorze.   Artykuł Gminny Dzień Seniora  pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51939
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola