Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Happening na 100-lecie Niepodległości

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzieci, rodzice, babcie, dziadkowie – każdy z nas może na swój plastyczny sposób wyrazić swoje spojrzenie na Pińczów. Międzypokoleniowy happening malarski, na który zapraszamy Was 6 listopada (wtorek) do Galerii Belweder, ma na celu utrwalić „Naszą Ojczyznę – Moją i Twoją”. Powstałe w trakcie happeningu obrazy zaprezentujemy na wystawie podczas obchodów 100-lecia Niepodległości. To jedno z wielu działań realizowanych w ramach projektu „100 dzieł o Niepodległej”, który dofinansowany został przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego w Konkursie „Na 100 Niepodległa” . Wielkie, wspólne malowanie rozpoczynamy we wtorek o godzinie 15:00. Przyłącz się. #RazemTworzymyKulture Artykuł Happening na 100-lecie Niepodległości pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51090
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola