Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I sesja Rady Miejskiej 

Data publikacji: 2018-11-16, Data modyfikacji: 2018-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że otwarcie I sesji nastąpi w dniu 21 listopada 2018 r. (środa) o godzinie 10-tej w sali teatralnej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury w Pińczowie przy ulicy Piłsudskiego 2 A z porządkiem obrad: Otwarcie przez Radnego Seniora I sesji Rady Miejskiej w Pińczowie. Wręczenie przez Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Pińczowie nowo wybranym radnym zaświadczeń o wyborze. Wręczenie przez Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Pińczowie nowo wybranemu Burmistrzowi Miasta i Gminy Pińczów zaświadczenia o wyborze. Złożenie ślubowania przez radnych Rady Miejskiej w Pińczowie. Stwierdzenie prawomocności obrad (quorum). Przyjęcie porządku obrad. Wybór Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pińczowie. Przejęcie przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pińczowie prowadzenia obrad. Wybór Wiceprzewodniczącego lub Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Pińczowie. Złożenie ślubowania przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Zakończenie obrad I sesji Rady Miejskiej w Pińczowie. Artykuł I sesja Rady Miejskiej  pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51868
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola