Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak Pozytywnie Nakręceni swoją muzyką promują Pińczów?

Data publikacji: 2018-08-13, Data modyfikacji: 2018-08-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Grają muzykę z gatunku folk – rock – pop z nutką bałkańsko – góralskiej fantazji. Na polskiej scenie muzycznej są już od sześciu lat. Posiadają na swoim koncie jedną autorską płytę i dziesiątki koncertów w wielu miejscach Polski. Mowa o zespole Pozytywnie Nakręceni z Pińczowa, który swoją muzyką, pasją do niej i scenicznym temperamentem zdobywa serca coraz liczniejszej publiczności. Od początku swojej działalności dużo koncertują, często będąc suportem największych gwiazd Polskiej piosenki, a nierzadko sami są głównym punktem koncertów plenerowych. Pomysłodawcą i założycielem zespołu jest pińczowski przedsiębiorca i samorządowiec – Marek Omasta, który swoją pasją do muzyki zaraża innych. Po udanym występie zespołu w telewizyjnym programie „Must Be the Music. Tylko muzyka”, ich piosenki grano w kilku lokalnych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Sukces w tym popularnym programie sprawił, że zainteresowanie zespołu z nad Nidy bardzo wzrosło. Obecnie ich harmonogram koncertowy jest bardzo napięty. Świętokrzyscy Górale z Pińczowa, bo tak najczęściej ich zapowiadają konferansjerzy, w minioną niedzielę wystąpili w Nowej Słupi, na 52. Dymarkach Świętokrzyskich, grając przed takimi zespołami jak Tacy Sami i legendarną grupą Dżem. Za tydzień po raz czwarty wystąpią na Letnim Festiwalu Folkowym w Białce Tatrzańskiej, będąc tam największą muzyczną atrakcją, a na zakończenie wakacji, mieszkańcy Ponidzia, będą mogli Pozytywnie Nakręconych posłuchać na Dniach Buska, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia. Fragment plakatu promujący koncert Pozytywnie Nakręceni w Białce Tatrzańskiej Artykuł Jak Pozytywnie Nakręceni swoją muzyką promują Pińczów? pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49310
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola