Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kandydat na burmistrza

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Marcin Saltarski kandydatem na burmistrza 23 sierpnia na specjalnej konferencji prasowej w parku miejskim ogłoszono kandydata na burmistrza stowarzyszenia Dla Ponidzia. Jest nim Marcin Saltarski. Marcin Saltarski całe swoje życie związał z naszą małą ojczyzną. Ma 37 lat i wraz z żoną Małgorzatą oraz córkami Oliwią i Julią mieszka w podpińczowskiej wiosce Leszcze. Aktywny już od najmłodszych lat – zarówno w szkole podstawowej, jak i w liceum wybierany na przewodniczącego uczniowskiego samorządu. Absolwent elektrotechniki na Politechnice Świętokrzyskiej. Po ukończeniu studiów doświadczenie zawodowe zdobywał jako menadżer w różnych firmach naszego regionu, m.in. Nomi, PSB czy Kolporter Info. W pewnym momencie postanowił je wykorzystać i założył własną firmę, którą do dziś z sukcesami prowadzi. Jest nie tylko przedsiębiorcą, ale i pracowitym rolnikiem – wraz z rodzicami prowadzi nowoczesne, specjalistyczne gospodarstwo rolne. Interesuje się motoryzacją i ciekawostkami historycznymi dotyczącymi Pińczowa i okolic. Najwyższą wartością dla Marcina jest rodzina. Od niej odbierał także najlepsze przykłady działalności na rzecz lokalnej społeczności – najpierw jego dziadek, a później ojciec Ryszard piastowali funkcję sołtysa wsi. Ojciec był ponadto przez dwie kadencje radnym rady miejskiej w Pińczowie. Hasło przewodnie kampanii Marcina Saltarskiego brzmi CZAS NA NOWE OTWARCIE. Wokół hasła zbudował program, który zostanie zaprezentowany po oficjalnej rejestracji list. „Gminę Pinczow trzeba otworzyć: na mieszkańców, na przedsiębiorców, na turystów, na młodych, na seniorów… Czas na świeże spojrzenie, nowe pomysły, słowem: nowe otwarcie” Na listach Dla Ponidzia – zaplecza kandydata, będą przedstawiciele różnych grup: ludzie młodzi, aktywne kobiety, doświadczeni społecznicy. Drużyna poszerzona o drużynę mieszkańców gminy Pińczów, którzy pragną nowego otwarcia, zmieni gminę na lepsze. Marcin Saltarski będzie również otwierał listę Dla Ponidzia do rady miejskiej w okręgu nr 4. Artykuł Kandydat na burmistrza pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49640
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola