Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejna promesa dla Gminy Pińczów 

Data publikacji: 2018-10-02, Data modyfikacji: 2018-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak odebrał dzisiaj w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach promesę na dofinansowanie remontów dróg gminnych. W ramach przyznanych środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, przewiduje się dofinansowanie w 2018 roku zadań pn.: Przebudowa drogi w Bugaju (wąwóz) dz. 54, 69 od km 0+000 do km 0+782, dł. 782 mb. Wysokość dotacji wynosić będzie 220 000 zł, nie więcej jednak niż 80% wartości zadania po udzieleniu zamówienia publicznego. Jest to już siódmy odcinek drogi, na którego remont lub przebudowę Gmina Pińczów otrzymała dofinansowanie ze środków MSWiA. Łączna kwota wszystkich promes to 1 225 000,00 zł. Artykuł Kolejna promesa dla Gminy Pińczów  pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50396
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola