Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejna wizyta znanych piłkarzy ręcznych w Pińczowie

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-14
A A AWydrukDrukuj  
 
W ubiegły piątek 7 grudnia ponownie gościliśmy w Pińczowie gwiazdy piłki ręcznej w osobach Sławomira Szmala i Grzegorza Tkaczyka. Panowie przyjechali do Urzędu Miejskiego na spotkanie z dyrektorami pińczowskich szkół i nauczycielami wychowania fizycznego w sprawie założenia akademii piłki ręcznej dla dzieci z klas I – III szkół podstawowych. Omówiono szczegóły tego przedsięwzięcia, a także wymieniono się spostrzeżeniami i doświadczeniami w pracy z dziećmi. Goście opisali jak ta współpraca miałaby wyglądać z ich strony i jak będą przeprowadzone zajęcia. Przy okazji wizyty w Pińczowie zawodnicy odwiedzili również Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury, gdzie trwała akcja oddawania krwi dla Kuby Wieczorka, chłopca chorego na nowotwór kości.   Artykuł Kolejna wizyta znanych piłkarzy ręcznych w Pińczowie pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=52192
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola