Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową rozstrzygnięty

Data publikacji: 2018-12-13, Data modyfikacji: 2018-12-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Jury, pod przewodnictwem Pawła Kisielewskiego, wyróżniło i nagrodziło 18 osób, których prace w najlepszy sposób wpisały się w temat tegorocznego konkursu. „Kartki z życzeniami do nieznajomych” trafią już wkrótce do Szpitala Powiatowego w Pińczowie i jesteśmy pewni, że będą dla osób, które je otrzymają miłą niespodzianką świąteczną. Do konkursu zgłoszono 84 prace, które oceniano w 5 kategoriach wiekowych. Dziś, w obecności Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka, zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. „Cieszę się, że tego rodzaju konkursy są i dzięki nim kultywowany jest zwyczaj wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych.” ? powiedział Burmistrz gratulując wygranym. Serdecznie dziękujemy za każdą zgłoszoną prace i serce, które włożyliście w ich przygotowanie. Kategoria wiekowa 4-6 lat 1. Mikołaj Senderowski 2. Filip Majcher 3. Zuzanna Prażuch Wyróżnienia: Kamila Chrobot, Lena Jakubczyk Kategoria wiekowa 7- 10 lat 1. Aleksandra Pawlusek 2. Małgorzata Pawlusek 3. Aleksandra Wąsacz Wyróżnienia: Maja Jaworska, Daniel Gwiaździński Kategoria wiekowa 11-13 lat 1.Kinga Wojciechowska 2.Klaudia Niedziela 3.Jakub Nowak Wyróżnienia: Zuzanna Stanek Kategoria wiekowa 14-18 lat 1. Mariola Łebek 2. Krzysztof Michalczyk 3. Wiktoria Dudała Kategoria wiekowa powyżej 18 lat 1. Zofia Kozak 2. Barbara Górzyńska 3. Ewa Szymańska Wyróżnienie: Halina Zarzycka   Artykuł Konkurs na kartkę bożonarodzeniową rozstrzygnięty pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=52239
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola