Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt

Data publikacji: 2018-12-05, Data modyfikacji: 2018-12-05
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 5. grudnia w hali POKSTiR w Pińczowie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt.  W sportowej rywalizacji zmierzyły się dziewczęta z klas 7-8 szkoły podastawowej oraz klas 3 gimnazjalnych. W turnieju wzięły udział 3 zespoły: SP Bogucice, SP 2 w Pińczowie oraz Zespół Szkół nr1 w Pińczowie. WYNIKI MECZY: Zespoł Szkół nr 1 Pińczów – SP Bogucice 5:1 SP Bogucice – SP nr 2 Pińczów 0:0 Zespół Szkół nr 1 Pińczów – SP nr 2 Pińczów 4:0 Awans do rozgrywek powiatowych uzyskała drużyna Zespołu Szkół nr 1 w Pińczowie.  Niezwykle miłym akcentem turnieju była wizyta  św.Mikołaja, który złożył życzenia wszystkim uczestnikom turnieju, a następnie zaprosił na słodki poczęstunek.  Organizatorem imprezy był gminny Szkolny Związek Sportowy w Pińczowie. Artykuł Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=52069
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola