Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

NARADA ROBOCZA W KP PSP PIŃCZÓW.

Data publikacji: 2018-10-25, Data modyfikacji: 2018-10-26
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 24.10.2018 roku w siedzibie tutejszej Komendy odbyła się narada robocza z udziałem Prezesów, Naczelników jednostek OSP będących w  KSRG.  W naradzie udział również wzięli pracownicy Urzędów Gmin nadzorujący sprawy ochrony przeciwpożarowej. Naradę prowadził Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Grzegorz Karwat wraz z naczelnikiem Wydziału Operacyjno – Kontrolno – Rozpoznawczego. Na naradzie poruszano tematykę dotyczącą bieżącego funkcjonowania jednostek. W trakcie narady przedstawiono statystykę zdarzeń w 2018 roku, sprawozdanie z przeglądów pojazdów i sprzętu silnikowego, sprawy związane z rozliczeniem dotacji celowych dla OSP oraz zapoznano się ze stopniem realizacji remontów w ww. jednostkach. Na koniec narady Komendant Powiatowy PSP w Pińczowie podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę a w szczególności za współudział w prowadzonych działaniach ratowniczo-gaśniczych na terenie powiatu pińczowskiego, udział w akcjach profilaktycznych promujących ogólnie pojęte bezpieczeństwo z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podsumowaniem narady była skierowana do jednostek OSP prośba o włączenie się do ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej pod hasłem „Czujka na straży twojego bezpieczeństwa” organizowanej przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.   Artykuł NARADA ROBOCZA W KP PSP PIŃCZÓW. pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51011
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola