Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Nida ponowienie traci punkty w ostatnich minutach

Data publikacji: 2018-08-26, Data modyfikacji: 2018-08-27
A A AWydrukDrukuj

Piłkarze Nidy przegrali trzeci mecz z rzędu, tym razem podopieczni trenera Artura Jagodzińskiego ulegli na wyjeździe Wiernie Małogoszcz 3:2. Bramki dla pińczowian strzelili – Marcin Szafraniec oraz Michał Krzak.  Wierna Małogoszcz – Nida Pińczów 3:2 (2:1) Michał Bała 1, Mateusz Fryc 24, Damian Bednarski 90 – Marcin Szafraniec 35, Michał Krzak 66. Nida: Pałaszewski – Bandura, Zygan, Ciacia (90. Buczak), Garula (72. Kempkiewicz) – Wijas (65. Majchrzyk), Krzak, Skowera, Karasek – Szafraniec, Sobczyk (56 Gajda) Pierwsza bramka dająca prowadzenie gospodarzom padła już w pierwszej minucie, a jej autorem został Michał Bała. W 24. minucie było już 2:0, golkipera Nidy Damiana Pałaszewskiego pokonał Mateusz Fryc. W 35. minucie bramkę kontaktową strzelił kapitan Nidy – Marcin Szafraniec. Żółto niebiescy, za sprawą bramki strzelonej w 66. minucie przez Michała Krzaka doprowadzili do remisu. Wynik meczu nie zmieniał się aż do 90 minuty, kiedy to Damian Bednarski strzelił gola na wagę trzech punktów dla zespołu z Małogoszczy. Po trzech meczach Nida z zerowym dorobkiem punktowym zajmują 16 miejsce w ligowej tabeli. Kolejna szansa na pierwsze punkty pińczowianie będą mieli w najbliższą środę, kiedy to będą na własnym stadionie podejmować ŁKS Łagów. Początek meczu godzina 17:00.   Artykuł Nida ponowienie traci punkty w ostatnich minutach pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49676
https:, Źródło artykułu: https: