Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowy album promocyjny

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Album pt. „590 lat Miasta Pińczowa” został wykonany w ramach projektu pn. „Promocja Miasta i Gminy Pińczów poprzez wydanie albumu fotograficznego” w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie: zachowanie dziedzictwa lokalnego i promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania PONIDZIE. Album fotograficzny promujący miasto i gminę Pińczów, zawierający ponad 100 fotografii przedstawiających najciekawsze, malownicze fragmenty pięknego, ponidziańskiego krajobrazu, skarbnicę wiedzy o faunie, florze, architekturze, obiektach sakralnych i zakątkach Ponidzia. W albumie znajdziecie Państwo również moc zdjęć i informacji o miastach Partnerskich Miasta Pińczowa w tym: Bystrice – Czechy, Svodin – Słowacja, Tata – Węgry, Ploiesti – Rumunia, Caudry – Francja. Projekt zrealizowany przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Pińczowskiej przy współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów. ALBUM Artykuł Nowy album promocyjny pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50540
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola