Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oddaj swój głos - wesprzyj młodych piłkarzy

Data publikacji: 2018-10-07, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Jeszcze tylko do 14 października możesz oddać swój głos w akcji HEROSIPRZEDSIEBIORCZOSCI. Czynnie włącz się w rozwój młodych piłkarzy z Pińczowa. Nowo powstały klub piłkarski, UKS FOOTBALL ACADEMY PIŃCZÓW, który szkoli najmłodszych adeptów  piłki nożnej bierze właśnie udział w akcji HEROSIPRZEDSIEBIORCZOSCI. Inicjatywa ta ma na celu uczcić 100 lat Niepodległości. Grupa Eurocash główny organizator akcji – dofinansuje 100 inicjatyw społecznych, w tym jedną na kwotę do 100 000 zł. W jednej z inicjatyw bierze udział pińczowski klub. Wystarczy wejść na stronę www.herosiprzedsiebiorczosci.pl (kliknij w link)- i oddaj swój głos. To nic nie kosztuje, a można zrobić wiele. Swój głos można oddawać raz dziennie. Poza tym osoby, które zrobiły zakupy w sklepie partnera akcji  u Pani Małgorzaty Sosień w sklepie „U MARKA” przy ulicy 3 -go Maja 35 mogą zarejestrować otrzymany w tym sklepie paragon na tej samej stronie, dzięki temu na konto akcji wpaść może 10 a nawet 15 punktów. Artykuł Oddaj swój głos – wesprzyj młodych piłkarzy pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50479
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola