Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pod koniec września w Gminie Pińczów świętowano "Złote i Diamentowe Gody"

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Podczas specjalnie zorganizowanej uroczystości w Gimnazjum nr 2  „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, wraz z życzeniami od Wojewody Agaty Wojtyszek, przekazanymi przez jej pełnomocnika panią Janinę Krzepkowską  i Burmistrza Włodzimierza Baduraka, z rąk samorządowców otrzymali Państwo: Bałaga Leopold i  Janina Bałagowie, Aleksander i  Cecylia Banasikowie, Ryszard i Helena Bartosikowie, Henryk i  Marianna Biały, Stanisław i  Krystyna Bielasiowie, Kazimierz i Kazimiera Biesagowie, Andrzej i Irena Błaszkiewiczowie, Stanisław i Irena Czerwiowie, Eugeniusz i Marianna Dąbrowscy, Stanisław i Barbara Domagałowie, Władysław i Helena Gajdowie, Stanisław i Barbara Jasikowscy, Józef i Irena Jaworscy, Władysław i Marianna Kaszowie, Marian i  Zofia Klasińscy, Henryk i Wanda Knapikowie, Jan i Maria Knezowie, Lech i Alina Kociełkowie, Józef i Aleksandra Kowalscy, Jan i Zofia Kozerowie, Stanisław i Teresa Kozłowscy, Tadeusz i Zenona Kubasowie, Jan i Krystyna Kubasikowie, Bronisław i Zofia Kucybałowie, Wiesław i Stanisława Kwiatkowscy, Stanisław i Janina Lichwałowie, Adam i Krystyna Luty, Stanisław i Jadwiga Margielowie, Józef i Krystyna Mitręgowie, Zdzisław i Stanisława Molendowie, Józef i Zofia Musiałowie, Marian i Janina Peroniowie, Krzysztof i Marta Prażuchowie, Stefan i Maria Rosowie, Stanisław i Maria Rynkowie, Ryszard i Stanisława Saltarscy, Józef i Halina Sobotowie, Władysław i Marianna Sobotowie, Witold i Bogusława Sokołowscy, Zbigniew i Maria Srokowie, Edward i Jadwiga Srokowie, Kazimierz i Urszula Staworzyńscy, Ryszard i Zofia Sucheccy, Kazimierz i Danuta Symberowie, Ryszard i  Krystyna Szwaczka, Stanisław i Alfreda Wierzbowie, Marian i Łucja Zaborowscy, Witold i Regina Zarębowie, Zbigniew i  Feliksa Zaworowie. Również wyróżnienia otrzymały pary z nieco dłuższym stażem, bo 60-cio letnim. Edward i Danuta Dobajowie, Wacław i Marianna Stępniowie, Wiktor i  Zofia Chrobotowie, Ryszard i  Janina Kowalscy, Stanisław i  Janina Kwapiszowie, Józef i  Kazimiera Mitręgowie, Lucjan i  Helena Kurygowie, Jan i  Janina Głodowie, Stanisław i Zofia Burkowie, Henryk i Seweryna Cieślikowie, Stanisław i Maria Cofórowie, Henryk i Danuta Nowakowie, Franciszek i  anda Dominkowie, Stanisław i Mieczysława Pitkowie, Stefan i Wanda Sitkowscy. więcej zdjęć znajduje się w naszej galerii TUTAJ       Artykuł Pod koniec września w Gminie Pińczów świętowano „Złote i Diamentowe Gody” pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50705
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola