Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policjanci najlepsi w zawodach strzeleckich

Data publikacji: 2018-10-03, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Czterdzieści osób wzięło udział w zawodach strzeleckich o Puchar Starosty Pińczowskiego. Zawody odbyły się na strzelnicy zlokalizowanej przy ulicy Grodziskowej. Zawodnicy strzelali z 50 metrów z broni KBKS  w pozycji leżącej. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył zespół KPP Pińczów uzyskując 266 punktów. Wśród kobiet najlepszy wynik wystrzelała Agnieszka Kawka, a najlepszym strzelcem został Michał Majewski. Kierownikiem zawodów oraz jednym z sędziów był Ryszard Jezierski, sędzią głównym i amunicyjnym był Artur Michałkiewicz. Trzecim sędziom był Janusz Krawicz. Nagrody dla najlepszych strzelców wręczał vice starosta pińczowski Ryszard Barna. Klasyfikacja końcowa: Artykuł Policjanci najlepsi w zawodach strzeleckich pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50403
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola