Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Posiedzenie Rady Seniorów 

Data publikacji: 2018-08-31, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj w Świetlicy Urzędu Miejskiego w Pińczowie odbyło się posiedzenie Rady Seniorów. Uczestniczyli w nim Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak oraz przedstawiciele stowarzyszeń zrzeszających osoby starsze z naszego regionu. Na spotkaniu podsumowano dotychczasowe działania i wydarzenia, w których udział wzięli seniorzy. Omówiono terminy poszczególnych działań i kolejnych spotkań, a także przedsięwzięcia zaplanowane jeszcze na ten rok. Najbliższym wydarzeniem, które aktywnie wspierać będzie rada jest organizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów oraz Klub „Amazonki” w Pińczowie Marsz Różowej Wstążki. Na początku października w ramach marszu odbędzie się prelekcja na temat profilaktyki raka piersi, a następnie uczestnicy przemaszerują do Parku Miejskiego. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach. Na zakończenie Przewodniczący Rady Seniorów Pan Józef Zagórski zaapelował do wszystkich o zgłaszanie projektów pracy poszczególnych stowarzyszeń w celu opracowania zbiorowego planu pracy dla Rady na następny rok. Artykuł Posiedzenie Rady Seniorów  pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49717
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola