Belka
Niedziela, 21 Lipca 2024   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

PRANIE CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ PIŃCZÓW PROSZOWICE

Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 

Oferuję Państwu profesjonalne pranie i czyszczenie tapicerki samochodu. Czyszczenie obejmuje: fotele, boczki drzwi, wykładzinę podłogową, bagażnik, półkę bagażnika,podsufitkę, plastiki(nabłyszczanie).

Koszt czyszczenia wynosi od 100 do 180zł (uzależniony jest od wielkości auta oraz od stopnia jego zabrudzenia)
UWAGA: Nie każda podsufitka nadaje się do prania !!!!!!!!!!!!!! Na miejscu po wstępnych oględzinach mogę stwierdzić czy dana podsufitka nadaje się wyczyszczenia czy nie!!!
Koszt czyszczenia samych siedzeń to 70-100zł

Nowość!!!! usuwanie nie przyjemnych zapachów GRATIS (środek który używam przeznaczony jest do usuwania nie przyjemnych zapachów spowodowanych moczem, wymiotami, potem, lekami, fermentującą żywnością i wielu innymi).
Czas czyszczenia auta wynosi od 3h do 7h w zależności od nakładu pracy i stopnia zabrudzenia. Czas schnięcia uzależniony jest od panującej temperatury i nasłonecznienia i wynosi on od 1h do 12h.
Przed przystąpieniem do pracy zawsze podaję ostateczną cenę usług
Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług. Posiadam 12-letnie doświadczenie w praniu tapicerek samochodowych.
Pranie wykonuję dokładnie i solidnie
Dojazd GRATIS

Kontakt

tel. 501157835, 505908828
www.czyszczenie.info.pl

 

loading...
« powrót
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pińczowski

Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola