Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Data publikacji: 2018-09-03, Data modyfikacji: 2018-09-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Rok szkolny 2018/2019 w Gminie Pińczów naukę rozpoczęły dzieci w 9 szkołach podstawowych: w szkołach dla których organem prowadzącym jest Gmina Pińczów: 1435 uczniów (Zespół Szkół Nr 1 w Pińczowie, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pińczowie, Zespół Placówek Oświatowych w Kozubowie, Zespół Placówek Oświatowych w Gackach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bogucicach) w szkołach przekazanych stowarzyszeniu i fundacji: 147 uczniów (Szkoła Podstawowa w Brześciu, Szkoła Podstawowa w Zagości, Szkoła Podstawowa w Młodzawach) w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Pińczowie: 56 uczniów. Łącznie rok szkolny 2018/2019 rozpoczęło 1638 uczniów, w tym do klas I poszło: 190 dzieci Edukację przedszkolną rozpoczęło: – w przedszkolach 559 dzieci, w tym: w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Pińczów (Przedszkole Nr 1 w Pińczowie, Przedszkole Nr 2 w Pińczowie, Przedszkole Nr 3 w Pińczowie, Przedszkole w Bogucicach, w Kozubowie, w Gackach): 486 dzieci w przedszkolach przekazanych stowarzyszeniu i fundacji (Przedszkola w: Młodzawach, Brześciu, Zagości): 73 dzieci. – w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 1 oraz Szkole Podstawowej Nr 2 w Pińczowie: 98 dzieci. W Szkole Muzycznej będzie się kształcić 115 dzieci. Rok szkolny rozpoczęły również dzieci w niepublicznych punktach przedszkolnych: ?Kubuś? w Szarbkowie, ?Świetlik? w Skowronnie Dolnym, ?Złotym Sercu? w Pińczowie. Wszystkim uczniom życzymy jak najwięcej sukcesów i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów. Artykuł Rozpoczęcie nowego roku szkolnego pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49757
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola