Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Teatr Ciut Frapujący szykuje kolejny spektakl

Data publikacji: 2018-08-28, Data modyfikacji: 2018-08-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Spektakl w reżyserii  Wojciecha Jurewicza „Kuracja” na podstawie powieści Jacka Głębskiego wkrótce zostanie wystawiony przez pińczowski Teatr Ciut Frapujący. Bardzo, wzruszająca, smutna i ciekawa opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach opowiadających losy młodego psychiatry, który aranżuje eksperyment, w którym sam bierze udział. Postanawia przez trzy miesiące udawać pacjenta szpitala psychiatrycznego, zostaje przyjęty jako pacjent i jest jak pacjent traktowany. Celem tego eksperymentu jest  zbliżyć się do wnętrza ludzi chorych psychicznie i lepiej ich zrozumieć… Z jakim skutkiem? przekonamy się już wkrótce. Artykuł Teatr Ciut Frapujący szykuje kolejny spektakl pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49696
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola