Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Teatr Ciut Frapujący znów zachwyca

Data publikacji: 2018-10-16, Data modyfikacji: 2018-10-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Znów to zrobili! Członkowie Teatru Ciut Frapującego ponownie zachwycili pińczowian swoją fantastyczną grą aktorską. Weszli na scenę jak po swoje, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wypełniona po brzegi sala kinowa „Belwederu”, po spektaklu odwdzięczyła się kilkuminutową salwą braw. To efekt „Kuracji”, jaką zgotowali widzom: główny bohater spektaklu – Andrzej Majer, w rolę którego wcielił się reżyser przedstawienia Wojciech Jurewicz oraz reszta aktorów TĆF. W pozostałych rolach zagrali: Agnieszka Strzelec, Małgorzata Lotko, Agnieszka Smuga-Żeromińska, Jerzy Znojek, Marcin Błach, Michał Pawluszek, Krzysztof Brociek, Sylwester Fiuk, Piotr Błach, Mateusz Kocerba. Na potrzeby spektaklu swoje głosy udzielili m.in. Tomasz Puchała, Dariusz Kula oraz Michał Skiba. „Kuracja”, to spektakl według powieści Jacka Głębskiego, oparty na autentycznej historii młodego lekarza psychiatrii, który za cenę poznania psychiki pacjentów, postanawia sam zamknąć się razem z nimi na trzy miesiące i z perspektywy pacjenta zobaczyć jak wygląda szpitalne życie. Jednak nie wszystko idzie po myśli lekarza, eksperyment który sam wymyślił wprowadza go w skomplikowaną sytuację. Kolejne spektakle można obejrzeć w Pińczowie już w najbliższy weekend: 19, 20 i 21 października o godzinie 19:00. Bilety w cenie 13 zł do nabycia w sekretariacie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Gorąco w imieniu TĆF zapraszamy. Artykuł Teatr Ciut Frapujący znów zachwyca pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50775
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola