Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trwają nabory na zajęcia w PSCK

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Możecie już zapisywać się na Wasze ulubione zajęcia w domu kultury. Oferujemy sprawdzone już formy min. zajęcia taneczne w zespołach ATUT i PERFEKTA, akrobatykę, studio wokalne, programowanie, zajęcia z języka angielskiego,teatralne czy też artystyczny rozwój niezależnie od wieku w szkółce plastycznej i pracowni ceramicznej. Kulturalny rok 2018/2019 przywita Was także nowym sposobem zapisu na zajęcia. Idąc z duchem czasu i w celu ułatwienia współpracy i komunikacji na linii uczestnik-rodzic-instruktor-dom kultury postanowiliśmy wprowadzić nowy internetowy system zarządzania zajęciami. Od 17 września będziecie mogli zapisać się na nasze zajęcia za pośrednictwem strony internetowej strefazajec.pl obsługiwaną przez biletyna.pl Nowościami w tym sezonie są zajęcia w grupie tańca ludowego oraz klub rodziców z maluchami. Artykuł Trwają nabory na zajęcia w PSCK pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50082
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola