Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trwają zapisy do V Biegu Szlakiem mięty i kamienia. Bieg już w sobotę

Data publikacji: 2018-09-25, Data modyfikacji: 2018-09-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Wszystkich miłośników biegania serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w V Biegu Szlakiem mięty i kamienia. Impreza biegowa, która na stałe wpisała się w kalendarz biegowy w naszym mieście odbędzie się w sobotę, 29 września. Start zaplanowano na godzinie 11:00. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem  Internetu  na stronie (kliknij TUTAJ) oraz w biurze organizatora, które mieści się w budynku hali-widowiskowo sportowej w Pińczowie.  Regulamin zawodów oraz wszystkie informacje organizacyjne dostępne są na stronie (kliknij TUTAJ). Tegoroczna trasa V Biegu ?Szlakiem mięty i kamienia? będzie wynosić tradycyjnie 12 km, a prowadzić będzie od startu tj. z terenu hali widowiskowo-sportowej przy ul. Republiki Pińczowskiej 42, dalej ulicami Pińczowa ? ul. Kluka ?  rondo ?  ul. Żwirki i Wigury , a następnie ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury) następnie ul. Nowowiejska ? w kierunku miejscowości Brzeście ok. 2,4 km przebiega drogą wojewódzką Nr 766 ? Skowronno Górne ? Skowronno Dolne ? Kopernia -Pińczów ? ul. 3 Maja ? ul. Łąkowa ? ul. Kluka i finisz na  terenie hali widowiskowo-sportowej. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg  otrzymają pamiątkowy medal. Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne. Wydawanie numerów startowych oraz materiałów biegowych odbywać się będzie w biurze zawodów w dniu zawodów w godzinach 8:30 ? 10:30. Artykuł Trwają zapisy do V Biegu Szlakiem mięty i kamienia. Bieg już w sobotę pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50292
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola