Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trzy medale Michałowa w Aachen!

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Wczoraj zakończył się Puchar Narodów w niemieckim Aachen, pierwszy z tzw. "trójkoronowanych" pokazów europejskich tego sezonu. Konie michałowskie zdobyły w finałach aż trzy medale: dwa srebra i jeden brąz. W finale klaczy starszych srebro przyznano kl. PUSTYNIA KAHILA (Kahil Al Shaqab - Pustynna Malwa/Ekstern), a brąz tegorocznej Czempionce Polski, kl. GALERIDA (Shanghai EA - Galilea/Laheeb). Drugie srebro i tytuł Wiceczempiona Ogierów Staszych przypadł og. EQUATOR (QR Marc - Ekliptyka/Ekstern). Natomiast WILDONA (Shanghai EA - Wilda/Gazal Al Shaqab), która w klasie wygrała z Galeridą, otrzymała nagrodę specjalną All Nations Cup Future 2018. Warto wspomnieć, że czempioni w kategorii ogierków rocznych i ogierów młodszych mają michałowskie korzenie - roczny ADMIRAAL to syn og. Emerald J (od michałowskiej Emandorii), a młodzieżowy czempion AJ KAFU to wnuk michałowskiej Kwestury w linii żeńskiej.

Pełna treść wiadomości na: stadninamichalow.pl/aktualnosci/917-trzy-medale-michalowa-w-aachen
stadninamichalow.pl, Źródło artykułu: stadninamichalow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola