Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W miejsce garaży nowoczesna pracownia RTG

Data publikacji: 2018-09-25, Data modyfikacji: 2018-09-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Ta informacja z pewnością ucieszy naszych pacjentów. W dniu wczorajszym na spotkaniu burmistrza Włodzimierza Baduraka z dyrektorem Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej Marcinem Wojniakiem został ustalony harmonogram działań związanych z przebudową przychodni przy ulicy Klasztornej. W miejscu garaży powstanie najnowocześniejsza w naszym rejonie pracownia RTG. Wysokiej klasy aparat rentgenowski w cyfrowej technologii zagwarantuje wysoką rozdzielczość obrazu, a tym samym precyzyjną diagnostykę. Pracownia będzie zdalnie zintegrowana z systemem informatycznym centrum opisowego, co zapewni opisywanie badań przez lekarzy radiologów, gwarantując najwyższą jakość opisów. Jak podkreśla dyrektor Marcin Wojniak, podpisana umowa zakłada zakończenie prac jeszcze w tym roku. Inwestycja pochłonie kwotę blisko 700 000 złotych. Nowa pracownia zostanie uruchomiona w celu kompleksowej diagnostyki, ułatwienia dostępności oraz zwiększenia jakości świadczonych usług w trosce o dobro pacjentów.   Artykuł W miejsce garaży nowoczesna pracownia RTG pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50311
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola