Belka
Czwartek, 22 Listopada 2018   imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Pińczowie powstaje mural upamiętniający 100 - lecie niepodległości

Data publikacji: 2018-11-08, Data modyfikacji: 2018-11-09
A A AWydrukDrukuj  
 
11 listopada obchodzić będziemy 100 lecie Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji Pińczowscy Patrioci wraz z nowo powstającym stowarzyszeniem mającym na celu działanie na rzecz miasta tworzą mural upamiętniający to wyjątkowe dla naszego narodu święto. W akcję powstania muralu włączyła się również restauracja Głodzilla, Spółdzielnia Mieszkaniowa Trio oraz sklep z farbami Strefa Zamieszkania Pińczów. Mural powstaje na osiedlu Grodzisko, przy ulicy 7 Źródeł. Ukończenie muralu planowane jest na sobotę. Artykuł W Pińczowie powstaje mural upamiętniający 100 – lecie niepodległości pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51718
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola