Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wildona i Equator złotymi medalistami Europy

Data publikacji: 2018-10-28, Data modyfikacji: 2018-10-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Czempionat Europy zakończony dziś w belgijskim Lier przyniósł michałowskim koniom dwa złote medale, jedno srebro oraz jeden tytuł Top Five. Złoty medal klaczy starszych zdobyła WILDONA (Shanghai EA - Wilda/Gazal Al Shaqab), która wcześniej zwyciężyła w swojej klasie z najwyższą oceną pokazu wśród klaczy (93,4 pkt). Na tak wysoką ocenę złożyły się 4x20 za typ, 1x20 za głowę z szyją oraz pełen zestaw 20-tek za ruch. Tuż za nią (zarówno na podium, jak i w klasie) ze srebrem uplasowała się PUSTYNIA KAHILA (Kahil Al Shaqab - Pustynna Malwa/Ekstern) z oceną 93,1, w tym 3x20 za typ i 2x20 za ruch. WILDONA: Natomiast jednogłośnym złotym Czempionem Ogierów Starszych skład sędziowski ogłosił og. EQUATOR (QR Marc - Ekliptyka/Ekstern). Zwyciężył w klasie z najwyższą oceną pokazu (93,8 pkt) oraz kompletem 20-tek za typ  i za ruch. EQUATOR: Z tytułem Top Five Klaczy Młodszych wraca EMANOLLA (Vitorio TO - Emandoria/Gazal Al Shaqab), która okazała się najlepsza wśród klaczy trzyletnich. EMANOLLA: W klasie ogierów 11-letnie i starszych zwyciężył LISSAR (Gazal Al Shaqab - Larissa/Eukaliptus). Gratulujemy również wnukom naszej Emandorii, potomkom jej syna og. Emerald J (BE): ADMIRAAL (GB) zwyciężył w czempionacie ogierów rocznych, a ERALDA hodowli Falborek Arabians została czempionką klaczy młodszych.

Pełna treść wiadomości na: stadninamichalow.pl/aktualnosci/927-wildona-i-equator-zlotymi-medalistami-europy
stadninamichalow.pl, Źródło artykułu: stadninamichalow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola