Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Włodzimierz Badurak spotkał się z mieszkańcami

Data publikacji: 2018-11-02, Data modyfikacji: 2018-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 31 października, w pływalni miejskiej w Pińczowie, odbyło się spotkanie kandydata na burmistrza Miasta i Gminy Pińczów – Włodzimierza Baduraka z mieszkańcami Pińczowa. W spotkaniu uczestniczyli również nowo wybrani radni do gminy i powiatu, którzy startowali z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Ziemia Pińczowska. Gospodarz Miasta i Gminy Włodzimierz Badurak, spotkanie z wyborcami rozpoczął od podziękowania za oddane głosy na swoją osobę oraz na kandydatów startujących z komitetu Ziemi Pińczowskiej. Następnie wszystkim przybyłym gościom przedstawił radnych gminy i powiatu, wybranych z jego komitetu. Wśród nich znaleźli się m.in. przedstawiciele Rady Miejskiej – Marta Łaskawiec i Marek Skubek oraz Rady Powiatu – Andrzej Głogowiec, Hanna Mitka-Marszalik, Marcin Wojniak. Wszyscy po kolei podziękowali za głosy i zadeklarowali owocną pracę na rzecz Miasta i Gminy Pińczów. W kolejnej części spotkania, burmistrz przypomniał co zostało zrobione przez ostatnie 12 lat. Nie mogło zabraknąć również wyborczych planów na kolejną kadencję. W ostatniej części środowego spotkania, pytania do Włodzimierza Baduraka zadawali przybyli na miejską pływalnię mieszkańcy. Artykuł Włodzimierz Badurak spotkał się z mieszkańcami pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51342
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola