Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wybory samorządowe 2018 - oferta kampanii wyborczej

Data publikacji: 2018-08-23, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Oferujemy Państwu przeprowadzenie kampanii reklamowej w serwisie pinczow.com Co oferujemy? Zamieszczenie baneru (grafiki reklamowej) w serwisie pinczow.com w cenie 360 zł brutto / 30 dni – reklamę można wykupić na dowolny okres. Rozmiar reklamy: 1210×200 pikseli Baner będzie widoczny na stronie głównej oraz na każdej podstronie (miejsce zamieszczenia baneru zostało pokazane poniżej) Dodatkowe informacje: Banery wyświetlają się losowo. Przygotowanie projektu baneru – 100 zł (brutto). Wystawiamy fakturę. Więcej informacji pod adresem e-mail kuba@pinczow.com lub pod nr tel 888 047 754 Do kogo jest skierowana nasza oferta? Do partii i komitetów politycznych Do kandydatów i kandydatek Do stowarzyszeń Zalety kampanii reklamowej w serwisie pinczow.com: Możliwość wykreowania pozytywnego wizerunku Państwa osoby Szansa na dotarcie ze swoim programem do szerokiego kręgu wyborców Możliwość zwiększenia zaufania oraz lojalności Państwa wyborców Miejsce zamieszczenia baneru w serwisie pinczow.com zaznaczono na szaro: Artykuł Wybory samorządowe 2018 – oferta kampanii wyborczej pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49612
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola