Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wypadek drogowy samochodu osobowego w Pińczowie

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-14
A A AWydrukDrukuj  
 
W poniedziałek, 10 grudnia, o  godzinie 16-tej do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Pińczowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku  drogowym przy ulicy Batalionów Chłopskich w  Pińczowie. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z pińczowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz Państwowe Ratownictwo Medyczne i Policję. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, iż doszło do wypadku samochodu osobowego marki Renault Megane, który znajdował się w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które w chwili przybycia na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej znajdowały się poza nim. Pomocy medycznej poszkodowanym udzielił przybyły równocześnie ze strażakami  Zespół Ratownictwa Medycznego. Na mocy decyzji lekarza jedną z osób poszkodowanych zabrano na dalsze badania do Szpitala Powiatowego w Pińczowie, natomiast druga osoba pozostała na miejscu zdarzenia. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały także na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródła zasilania w rozbitym pojeździe oraz ustaleniu czy nie występują wycieki płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego samochodu.         Artykuł Wypadek drogowy samochodu osobowego w Pińczowie pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=52187
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola