Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawalił się strop w nowo budowanym obiekcie w Pińczowie

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-14
A A AWydrukDrukuj  
 
11 grudnia  2018 r. tuż przed godziną 13-tą do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Pińczowie wpłynęło zgłoszenie o zawaleniu się stropu na nowo budowanym obiekcie w Pińczowie. Wstępne informacje wskazywały , iż w zdarzeniu mogą występować osoby poszkodowane. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z pińczowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, pobliską jednostkę ochotniczej straży pożarnej włączoną do KSRG oraz Państwowe Ratownictwo Medyczne i Policję. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, iż doszło do zawalenia się stropu na nowo budowanym obiekcie w trakcie wykonywania prac budowlanych. Pracownicy wykonujący ww. prace opuści obręb obiektu przed przybyciem zastępów jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz nie odnieśli żadnych obrażeń.  Strażacy niezwłocznie zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz dokonali przeszukania obiektu wraz z terenem przyległym  w celu wykluczenia innych osób poszkodowanych, do czego wykorzystano m.in. kamery termowizyjne. Na miejsce zdarzenia przybył Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, Policja, Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz grupa operacyjna Komendy Powiatowej PSP w Pińczowie z zastępcą komendanta powiatowego PSP w Pińczowie. Artykuł Zawalił się strop w nowo budowanym obiekcie w Pińczowie pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=52223
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola