Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zdarzenie drogowe w miejscowości Pasturka ? gmina Pińczów, 18 lipca 2018 r

Data publikacji: 2018-07-18, Data modyfikacji: 2018-07-25
A A AWydrukDrukuj  
 
18 lipca 2018 r. przed godziną 14:00 stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Pińczowie otrzymało zgłoszenie o zderzeniu samochodów osobowych w miejscowości Pasturka na trasie powiatowej nr 767. W zgłoszeniu zawarto informację o osobach poszkodowanych uwięzionych w pojeździe. Do akcji zadysponowano pełną obsadę pińczowskiej strażnicy oraz grupę operacyjną tutejszej komendy. W zdarzeniu wzięły udział 3 pojazdy osobowe marki Peugeot, BMW oraz Audi. Do kolizji doszło na skrzyżowaniu drogi powiatowej 767 z drogą gminną. W wyniku zderzenia samochodów, osobowy Peugeot zatrzymał się w przydrożnym rowie, a kierująca nim kobieta w wieku 21 lat, w widocznej ciąży została w nim uwięziona. Strażacy po przybyciu na miejsce i zabezpieczeniu terenu akcji, w pierwszej kolejności przystąpili do uwolnienia kobiety w ciąży. Niezwłocznie po oswobodzeniu kierującej pojazdem strażacy przekazali poszkodowaną przybyłym na miejsce zespołom ratownictwa medycznego. Pozostałe osoby biorące udział w zdarzeniu nie odniosły obrażeń. Po udzieleniu niezbędnej pomocy poszkodowanej kobiecie, strażacy zabezpieczyli instalacje pojazdów oraz rozlane płyny eksploatacyjne. Na czas prowadzonych działań droga powiatowa była całkowicie zablokowana, a Policja wyznaczała objazdy. Artykuł Zdarzenie drogowe w miejscowości Pasturka ? gmina Pińczów, 18 lipca 2018 r pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49183
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola