Belka
Niedziela, 21 Lipca 2024   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wiadomości
 
Andrzej Drozd i Ryszard Radwański odwiedzili Pińczów. Rozmawiali z Panem Burmistrzem o inwestycjach, kulturze i współpracy

Andrzej Drozd i Ryszard Radwański odwiedzili...

Data dodania: 2022-04-05
Andrzej Drozd, przewodniczący Komisji Karpackiej z Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Ryszard Radwański, dyrektor ds. inwestycji z firmy Sim Południe, w poniedziałek, 21 marca odwiedzili nasz Pińczów.  więcej »
 
Sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Pińczowie odbędzie się w dniu 29 marca 2022 roku

Sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Pińczowie...

Data dodania: 2022-03-26
Sesja nadzwyczajna odbędzie się w dniu 29 marca 2022 roku (wtorek) o godz. 10-tej w sali obrad Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Pińczowie przy ulicy Nowy Świat 3 lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej. więcej »
 
 

IV Ogólnopolski Czempionat w Radomiu

Data dodania: 2019-07-07
IV Ogólnopolski Czempionat Koni Czystej Krwi przyniósł naszym koniom pięć medali: dwa złote (LAWINIA w klaczach starszych, EMPIRE w ogierach starszych), dwa srebrne (EL BELLISIMA w klaczach m&... więcej »
 
 

Piacenza piąta w Mentonie

Data dodania: 2019-06-23
Michałowskiej hodowli PIACENZA (QR Marc - Primawera/Emigrant) piąta w klasie klaczy 7-letnich i starszych na Czempionacie Krajów Morza Śródziemnego i Bliskiego Wschodu w Mentonie z oceną 92 pk... więcej »
 
 

Przetarg 1 lipca 2019

Data dodania: 2019-06-22
Stadnina Koni Michałów Sp. z o. o. ogłasza przetarg na konie czystej krwi arabskiej w dniu 1 lipca (poniedziałek), 2019. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz z listą koni przeznaczonyc... więcej »
 
 

Medale w Skandynawii

Data dodania: 2019-06-18
W dniach 15-16 czerwca w Vilhelmsborgu rozegrano międzynarodowy pokaz Scandinavian Open. W kategorii klaczy starszych brązowy medal zdobyła michałowskiej hodowli ELLISEINA (Galba - Ellissara/Laheeb), za"... więcej »
 
 

Na wyścigach...

Data dodania: 2019-06-18
W dniu 16 czerwca na Służewcu kl. ECHARELLA (Ontario HF - Echara/Wiliam) była trzecia w gonitwie 3-letnich koni hodowli krajowej wpisanych do PASB na dystansie 1400 m, a w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni... więcej »
 
 

Brązowa Parsena we Włoszech

Data dodania: 2019-06-10
Pokaz Vesuvio Trophy, rozgrywany we włoskiej miejscowości Ottaviano w dniach 8-9 czerwca, zaowocował brązowym medal klaczy starszych dla michalowskiej kl. PARSENA (Equator - Pasjenza/Enzo), która wcz... więcej »
 
 

Tymczasem w Brugii...

Data dodania: 2019-06-10
W miniony weekend w Brugii rozegrano dwa pokazy dla koni czystej krwi - w randze B (międzynarodowy) oraz randze C, który jednogłośnie przyniósł michałowskiej kl. ELGAZONDA (Al Maraam - El... więcej »
 
 

Na wyścigach...

Data dodania: 2019-06-10
Na wrocławskich Partynicach 2 czerwca w gonitwie dla 3-letnich koni arabskich na dystansie 1600 m kl. TRACJA (Ontario HF – Teneryfa/Poganin) i kl. ECHRA (Dostatok – Echira/KA Czubuthan) zajęły kolejn... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 145
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola