Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bliżej teatru. Spotkanie z aktorami Teatru Żeromskiego

Data publikacji: 2018-08-30, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Dawid Żłobiński i Beata Pszeniczna – aktorzy Teatru im. Stefana Żeromskiego z Kielc spotkają się w najbliższy poniedziałek z pińczowską publicznością.  Aktorzy opowiedzą o wielkiej pasji, jaką jest dla nich teatr; zdradzą kulisy powstawania spektakli teatralnych i odpowiedzą na pytania związane z pracą aktora teatralnego. Spotkanie odbędzie w ramach projektu „Teatr w zasięgu”, którego partnerem jest Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek – 3 września o godz. 17:30 ?- w sali kinowej PSCK. Zapraszamy wszystkich chętnych. Równocześnie informujemy, że pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na spektakle w Teatrze  Żeromskiego: „Dzieje grzechu”  i „1946”. Organizatorzy pokrywają koszty transportu i biletu na spektakl.  Zapisy w sekretariacie PSCK, liczba miejsc ograniczona.  Projekt „Teatr w zasięgu” dofinansowany został ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura dostępna”.  Artykuł Bliżej teatru. Spotkanie z aktorami Teatru Żeromskiego pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49708
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola