Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA!" - W PIŃCZOWSKIM KLUBIE SENIORA

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 
21 listopada 2018 roku w ramach debaty społecznej związanej z rządowym programem „Razem Bezpieczniej” odbyło się spotkanie przedstawicieli  Państwowej Straży Pożarnej i Policji z seniorami pińczowskiego Klubu Seniora.  Jednym z elementów spotkania było przedstawienie zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla, w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”.  Dzięki aktywnej postawie seniorów spotkanie przerodziło się w ożywioną dyskusję nad metodami ochrony przed tlenkiem węgla oraz elementami mającymi wpływ na bezpieczeństwo pożarowe obiektów mieszkalnych.  Funkcjonariusz pińczowskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej odpowiadał także na liczne pytania uczestników oraz zademonstrował działanie czujki. Zwieńczeniem spotkania było przekazanie czujki tlenku węgla i dymu Pani, która najaktywniej uczestniczyła w debacie. Artykuł „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA!” – W PIŃCZOWSKIM KLUBIE SENIORA pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51956
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola