Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Pracownika Socjalnego

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak wraz z nowo wybranymi wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej Kazimierzem Klasińskim i Krzysztofem Wąsikiem uczestniczyli w czwartek 22 listopada w krótkich uroczystościach z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Podczas wizyty w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pińczowie złożyli wszystkim pracownikom najlepsze życzenia oraz dziękowali za sumienne i wytrwałe wykonywanie swoich obowiązków. Do życzeń dla swoich pracowników przyłączył się także dyrektor placówki Pan Andrzej Piekoszewski. Na koniec spotkania przedstawiciele władz samorządowych wręczyli każdemu pracownikowi symboliczną różę. Artykuł Dzień Pracownika Socjalnego pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=51953
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola