Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OSP Brzeście zwycięzcą Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych

Data publikacji: 2018-09-06, Data modyfikacji: 2018-09-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Sympatycy pożarnictwa spotkali się w niedzielę 2 września na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pińczowie, gdzie odbyły się powiatowe zawody sportowo – pożarnicze. W zawodach wzięły udział reprezentacje pięciu gmin z powiatu pińczowskiego. Łącznie do rywalizacji stanęło 12 drużyn, a w tym  kobiece i młodzieżowe drużyny pożarnicze.Widowisko sportowe zostało przeprowadzone w dwóch punktowanych konkurencjach tj. sztafeta pożarnicza i ćwiczenie bojowe. Patronat nad zawodami objął starosta pińczowski Zbigniew Kierkowski. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: Drużyny OSP mężczyźni: OSP Brzeście OSP Złota OSP Jakubowice OSP Zagajów OSP Sudół Kobiece drużyny pożarnicze: KDP Sędowice KDP Bogucice Młodzieżowe drużyny pożarnicze dziewcząt: MDP Krzyżanowice MDP Złota Młodzieżowe drużyny pożarnicze chłopców: MDP Krzyżanowice MDP Sędowice MDP Wrocieryż Za zajęcie czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach oraz w klasyfikacji generalnej, uczestnicy zawodów otrzymali puchary, dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wręczenia nagród i pucharów dokonali zaproszeni goście. Nagrody zostały sfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Pińczowie, Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej, Nadleśnictwo Pińczów oraz Bank Spółdzielczy. więcej zdjęć na stronie powiatu (kliknij TUTAJ) Artykuł OSP Brzeście zwycięzcą Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49820
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola