Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PIKNIK SŁUŻB MUNDUROWYCH Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Pińczowskie formacje służb mundurowych: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Zakład Karny, Komenda Powiatowa Policji oraz Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pińczów zapraszają do udziału w ?PIKNIKU SŁUŻB MUNDUROWYCH Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI?. W piątek 14 września na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Republiki Pińczowskiej 42 w godzinach od 10.00 do 14.00 na uczestników spotkania będzie czekać wiele atrakcji:, stoiska stałe, wystawy, prezentacja wyposażenia służb mundurowych. Ratownictwo chemiczne, gaszenie pożaru, taktyki i techniki interwencji policyjnych, system dozoru elektronicznego, pierwsza pomoc, warsztaty artHISTORII w ramach projektu Fundacji BGK ?Na 100 Niepodległa? realizowanego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, pokaz akrobatyki w wykonaniu uczestników zajęć domu kultury – to tylko niektóre z propozycji jakie przygotowali organizatorzy tego wydarzenia. W trakcie spotkania rozdawane będą sadzonki drzew oraz flagi Polski. Imprezie towarzyszy Turniej Piłki Halowej Służb Mundurowych oraz akcja krwiodawstwa ODDAJ KREW PODZIEL SIĘ ŻYCIEM organizowana po raz siedemnasty przez Stowarzyszenie Krewcy Ponidzianie w pińczowskim domu kultury. Celem imprezy będzie przede wszystkim uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz propagowanie bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży i promocja formacji mundurowych. Patronat nad wydarzeniem objęli: Świętokrzyski Komendant Wojewódzki PSP w Kielcach, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Krakowie, Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach, Nadleśniczy Nadleśnictwa Pińczów oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów. Artykuł PIKNIK SŁUŻB MUNDUROWYCH Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=50069
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola