Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Profilaktyka i promocja zdrowia na Dożynkach Gminnych w Pińczowie

Data publikacji: 2018-08-28, Data modyfikacji: 2018-08-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Już po raz kolejny Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej, w myśl idei by być bliżej pacjentów, przeprowadził akcję profilaktyczną, tym razem podczas Dożynek Gminnych w Pińczowie. Stoisko naszej Przychodni cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Ponad dwustu mieszkańców miasta i gminy Pińczów skorzystało z bezpłatnego badania pomiaru poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia. Dzięki tej akcji zdiagnozowano problemy diabetologiczne u kilku pacjentów, co pozwoli na podjęcie dalszych kroków oraz leczenie farmakologiczne. Ponadto każdy z mieszkańców mógł zapoznać się z ulotkami informacyjnymi na temat badań profilaktycznych oraz zakresem świadczonych usług przez naszą Przychodnię. Ponadto w/w badania oraz badanie spirometryczne można wykonać stacjonarnie w naszej Przychodni przy ul. Klasztornej 6, do wykonywania których serdecznie zapraszamy. W miesiącu wrześniu planujemy więcej takich akcji w wybranych miejscowościach gminy Pińczów, tak by dotrzeć do jak największej ilości osób. Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem akcji w swojej miejscowości zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 41 357 24 94 lub o kontakt drogą mailową: sekretariat@szozpinczow.pl. W dogodnym terminie oddelegowani pracownicy SZOZ przeprowadzą badanie poziomu cukru, pomiar ciśnienia oraz udzielą wszelkich informacji na temat prowadzonej przez Przychodnię działalności.   Artykuł Profilaktyka i promocja zdrowia na Dożynkach Gminnych w Pińczowie pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49702
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola