Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Teatr w zasięgu

Data publikacji: 2018-08-17, Data modyfikacji: 2018-08-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowy sezon artystyczny 2018/2019 rozpoczynamy teatralnie. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Teatru im. S. Żeromskiego, mamy przyjemność zaprosić jako partner do udziału w projekcie „Teatr w zasięgu”.  Będzie to nie tylko okazja do bezpośredniego spotkania z aktorami Teatru Żeromskiego z Kielc, ale i możliwość wzięcia udziału w 2 spektaklach w Kielcach. Już  3 września o godz. 17:30 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się otwarte dla wszystkich spotkanie z aktorami. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o pracy aktora teatralnego, całym procesie tworzenia spektaklu teatralnego. Z kolei 8-go i 27-go września mieszkańcy Miasta i Gminy Pińczów będą mogli bezpłatnie wyjechać na spektakle do Teatru Żeromskiego. 8 września ? na sztukę „Dzieje grzechu” w reżyserii Michała Kotańskiego, a 27-go września na „1946” w reżyserii Remigiusza Brzyka. Zapisy na wyjazd w sekretariacie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zapisów. Projekt „Teatr w zasięgu” dofinansowany został ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura dostępna”. Artykuł Teatr w zasięgu pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=49349
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola