Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TVP Kielce - R jak Reportaż 24.10.2012 - Dzień z życia więziennika

 
Próba ukazania dnia pracy funkcjonariusza Służby Więziennej; reportaż ma być wiernym odzwierciedleniem poszczególnych elementów służby. Jednak nie jest to tylko dokumentalny zapis planu zajęć funkcjonariusza. Z materiału wyłania się obraz pracownika SW, który do wykonywania takiej pracy potrzebuje specjalnych predyspozycji - także psychologicznych. Reportaż pokazuje w jaki sposób ta praca odciska piętno na całym życiu człowieka. Autor: Żaklina Skowrońska Program do obejrzenia również na naszej stronie kielce.tvp.pl/ facebook.com/tvpkielce/ twitter.com/TVPKielce/ instagram.com/tvp3kielce/

 


TVP3 Kielce
 
Data pliku video: 2013-04-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola