Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zderzenie samochodu osobowego z przyczepą rolniczą w miejscowości Bogucice

Data publikacji: 2018-11-29, Data modyfikacji: 2018-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 
28 listopada  2018 r. około godziny 16:30 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Pińczowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku  drogowym w miejscowości Bogucice Drugie, gmina Pińczów. Do zdarzenia zadysponowano zastęp ratownictwa technicznego z pińczowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz miejscową jednostkę ochotniczej straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, iż pojazd marki Peugeot 208 uderzył w przyczepę rolniczą. Wskutek zdarzenia poszkodowana została kierująca samochodem osobowym, którą zabrano do Szpitala Powiatowego w Pińczowie. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz  odłączeniu źródła zasilania w pojazdach.  Po zakończeniu działań pojazdy usunięto w bezpieczne miejsce oraz przywrócono ruch komunikacyjny na drodze wojewódzkiej nr 767. Artykuł Zderzenie samochodu osobowego z przyczepą rolniczą w miejscowości Bogucice pochodzi z serwisu Serwis Internetowy Miasta Pińczów.

Pełna treść wiadomości na: pinczow.com/?p=52009
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola