Belka
Niedziela, 21 Lipca 2024   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Sezon wyścigowy rozpoczęty!

Data publikacji: 2019-05-14, Data modyfikacji: 2019-05-16
A A AWydrukDrukuj  
 
5 maja rozpoczął się tegoroczny sezon wyścigowy na wrocławskich Partynicach. W gonitwie na 1400 m dla 3-letnich koni arabskich drugie miejsce zajęła kl. ECHRA (Dostatok - Echira/KA Czubuthan), a piąte kl. TRACJA (Ontario HF - Teneryfa/Poganin). Podczas drugiego dnia wyścigowego we Wrocławiu (12 maja) michałowskie konie brały udział w trzech wyścigach. W gonitwie dla 3-letnich koni hodowli krajowej na 1600 m zwyciężyła DEBBY (Ontario HF - Demeter/Wojsław), a za nią na drugiej pozycji uplasował się ECHTOR (Dostatok - Echmea/Druid). W kolejnej gonitwie (eksterierowa dla 3-letnich klaczy) trzecie miejsce zajęła PIĘKNA PANNA (Empire - Piękna Dama/Pegasus), a piąte FONARYSA (Vitorio TO - Forlanda/Eden C). W ostatniej gonitwie dnia (eksterierowa dla 3-letnich koni) trzecie miejsce zajęła DIANORA (Vitorio TO - Diara/Eryks), a czwarte WORONIN (Vitorio TO - Wilda/Gazal Al Shaqab).

Pełna treść wiadomości na: stadninamichalow.pl/aktualnosci/1010-sezon-wyscigowy-rozpoczety
stadninamichalow.pl, Źródło artykułu: stadninamichalow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pińczowski

  Powiat pińczowski – powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Pińczowie. W skład powiatu znajdującego się w dolinie rzeki Nidy wchodzą następujące gminy: Pińczów, Działoszyce, Złota, Michałów, Kije.

  Teren powiatu w województwie świętokrzyskim to zaledwie 612 tys. km². Co ciekawe, prawie cały ten teren objęty jest różnymi formami ochrony. Wyróżnić można trzy parki krajobrazowe o niepowtarzalnych walorach estetycznych: Kozubowski Park Krajobrazowy, Nadnidziański Park Krajobrazowy i Szaniecki Park Krajobrazowy. Wśród innych atrakcji grzech nie wymienić szlaku turystycznego Madonny Ponidzia, pałacu Wielkopolskich w Chrobrzu, Ekspressu Ponidzie, Stadniny Koni w Michałowie (jedna z większych stadnin koni czystej krwi arabskiej w Europie) czy Ogrodu na Rozstajach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola